Zawody sportowo-pożanicze OSP

W dniu dzisiejszym (17.05.2009) o godzinie 10 rozpoczęły się miejsko-gminne zawody sportowo pożarnicze. Jak co roku w zawodach brało udział 8 drużyn z gminy Wyszogród:
  • OSP Wyszogród - W składzie
    Nowak Dariusz, Nowak Radosław, Bratkowski Kamil, Bratkowski Maciej, Borkowski Paweł, Szymański Damian, Głowacki Piotr, Gawryluk Arkadiusz, Winczyński Dariusz.
  • OSP Drwały
  • OSP Gródkowo
  • OSP Rębowo
  • OSP Bolino
  • OSP Słomin
  • OSP Rakowo
  • OSP Kobylniki
Pierwszą dyscypliną była sztafeta. Po pierwszej konkurencji z przewagą 1 sekundy prowadziła drużyna OSP Rębowo (67 sekund), następnie jednostka OSP Wyszogród (68 sekund), dalej OSP Gródkowo (68 sekund + 5 punktów karnych), OSP Słomin (70 sekund), OSP Drwały (73 sekundy), OSP Kobylniki i OSP Bolino (75 sekund) i OSP Rakowo (79 sekund).

W konkurencji bojowej wyniki były następujące:
OSP Wyszogród (53 sekundy), OSP Rębowo (59 sekund), OSP Gródkowo (67 sekund + 5 punktów karnych), OSP Drwały (70 sekund + 10 punktów karnch), OSP Słomin (72 sekundy + 5 punktów karnych), OSP Bolino (78 sekund + 5 punktów karnych), OSP Kobylniki (86 sekund) i OSP Rakowo (93 sekundy + 5 punktów karnych).

Ostateczne wyniki wyglądały następująco:
  • PIERWSZE MIEJSCE-OSP Wyszogród z czasem łącznym 121 sekund
  • Drugie miejsce-OSP Rębowo z czasem łącznym 126 sekund