Szanowni gości serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie ze względu na większą mobilność oraz szybszy przepływ informacji znajduje się więcej aktualności z działalności naszej jednostki. Strona www cały czas będzie dostępna jednak nie będzie już tak często aktualizowana.

Facebook OSP Wyszogród

2018

Zabawa choinkowa

Dnia 19 stycznia punktualnie o godzinie 17 wystartowała kolejna już zabawa choinkowa zorganizowana przez członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszogrodzie. Jak co roku zabawa przyciągnęła sporą grupę dzieci oraz młodzieży z Terenu Gminy i Miasta, na którą w tym roku oprócz słodyczy, zabaw z animatorem czekało malowanie twarzy oraz darmowy popcorn. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik wyszedł z zabawy szczęśliwy i zadowolony. Jako strażacy chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim za udział a korzystając z okazji podziękować również Staroście Płockiemu - Panu Mariuszowi Bieńkowi oraz Samorządowi Gminy i Miasta Wyszogród za okazane wsparcie finansowe. Dziękujemy również Panu Andrzejowi Woźniakowi za obsługę foto-video, firmie Kaltrus za przygotowanie przepysznego kompotu truskawkowego jak również wszystkim którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do sukcesu w/w zabawy..

.