Spotkanie Wigilijne

Dnia 16 grudnia o godzinie 17:30 członkowie naszego stowarzyszenia spotkali się, na tradycyjnym spotkaniu Wigilijnym. Po za strażakami na spotkanie przybyli zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród - Pan Jan Boszko, Prezes Oddziału M-G ZOSP RP - Dh Henryk Klusiewicz, Proboszcz Parafii Wyszogród - Ks. Grzegorz Przybyłek oraz Delegacja Harcerzy, którzy przybyli do nas z Betlejemskim Światełkiem Pokoju. Każdy z przybyłych gości przekazał strażakom świąteczno-noworoczne życzenia, po czym przystąpiono do tradycyjnego podzielenia się opłatkiem. Na koniec Prezes jednostki zaprosił wszystkich na skromny poczęstunek, który zasponsorował nieobecny niestety Starosta Płocki - Dh Mariusz Bieniek.

Dziękujemy serdecznie Panu Andrzejowi Woźniakowi za wykonanie zdjęć podczas w/w spotkania..

.