Szanowni gości serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie ze względu na większą mobilność oraz szybszy przepływ informacji znajduje się więcej aktualności z działalności naszej jednostki. Strona www cały czas będzie dostępna jednak nie będzie już tak często aktualizowana.

Facebook OSP Wyszogród

Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Wypadek w Rostkowicach

Dnia 28 Listopada ok. godziny 18 dyżurny SKKM PSP w Płocku odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów ciężarowych na DK-50 w miejscowości Rostkowice. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z naszej jednostki, jeden zastęp z JRG-3 PSP w Płocku oraz jeden zastęp z JRG-1 PSP w Płocku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że na tył stojącego na poboczu samochodu ciężarowego najechał drugi samochód ciężarowy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poważnie ranny. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznych z rozbitych pojazdów oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zdarzenia przybył również Zespół Pogotowia Ratunkowego oraz policja.  Utrudnienia trwały do późnych godzin nocnych..

.