×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów akcjeroot2017root28.11.2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Wypadek w Rostkowicach

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów akcjeroot2017root28.11.2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 28 Listopada ok. godziny 18 dyżurny SKKM PSP w Płocku odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów ciężarowych na DK-50 w miejscowości Rostkowice. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z naszej jednostki, jeden zastęp z JRG-3 PSP w Płocku oraz jeden zastęp z JRG-1 PSP w Płocku. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że na tył stojącego na poboczu samochodu ciężarowego najechał drugi samochód ciężarowy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poważnie ranny. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznych z rozbitych pojazdów oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zdarzenia przybył również Zespół Pogotowia Ratunkowego oraz policja.  Utrudnienia trwały do późnych godzin nocnych.

{gallery}akcje/2017/28.11.2017{/gallery}.

.