Szanowni gości serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie ze względu na większą mobilność oraz szybszy przepływ informacji znajduje się więcej aktualności z działalności naszej jednostki. Strona www cały czas będzie dostępna jednak nie będzie już tak często aktualizowana.

Facebook OSP Wyszogród

Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Wypadek w Rostkowicach

Dziś o godzinie 15:55 do dyżurnego SKKM PSP w Płocku wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na DK-50 w miejscowości Rostkowice. Na miejsce zdarzenia został zadysponowany Zespół Pogotowia Ratunkowego, dwa zastępy z naszej jednostki oraz dwa zastępy z JRG-3 PSP w Płocku. Nasza jednostka przybyła na miejsce jako pierwsza, jednak we wskazanym miejscu nie było żadnych śladów wskazujących na wypadek. Po przekazaniu informacji do dyżurnego, postanowiono o przejechaniu aż do miejscowości Słomin w celu rozpoznania. Zastępy z JRG-3 PSP w Płocku zostały zawrócone do koszar a zgłoszenie uznano za fałszywe..

.