Szanowni gości serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie ze względu na większą mobilność oraz szybszy przepływ informacji znajduje się więcej aktualności z działalności naszej jednostki. Strona www cały czas będzie dostępna jednak nie będzie już tak często aktualizowana.

Facebook OSP Wyszogród

Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Poszukiwania osoby zaginionej

Dnia 24 września o godzinie 18:40 zostaliśmy zadysponowani samochodem GLBMRt Ford Transit wraz z pontonem Marines 480 do miejscowości Szasty gm. Bulkowo, gdzie trwały poszukiwania osoby zaginionej. Po przybyciu na miejsce pierwszym zadaniem naszej jednostki było zwodowanie pontonu na zbiorniku wodnym a następnie jego dokładne przeszukanie. Niestety po ok. 30 minutach działań strażacy wyłowili ze zbiornika ciało poszukiwanego mężczyzny a przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon. Działania naszej jednostki zostały zakończone. Na miejscu zostały jednostki OSP Bulkowo oraz JRG-3 PSP w Płocku do czasu przybycia prokuratora..

.