Szanowni gości serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie ze względu na większą mobilność oraz szybszy przepływ informacji znajduje się więcej aktualności z działalności naszej jednostki. Strona www cały czas będzie dostępna jednak nie będzie już tak często aktualizowana.

Facebook OSP Wyszogród

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów akcjeroot2017root24.09.2017root8_00 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Osobówka w rowie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów akcjeroot2017root24.09.2017root8_00 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 24 września w godzinach porannych zostaliśmy zadysponowani przez dyżurnego SKKM PSP w Płocku do wypadku drogowego przed mostem w Wyszogrodzie. Do  zdarzenia wyjechaliśmy dwoma zastępami - GLBMRt Ford Transit oraz GBA Mercedes Benz Atego. Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu i przeprowadzeniu rozpoznania okazało się, że kierująca samochodem osobowym marki Opel Astra straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście kierująca nie doznała żadnych obrażeń, jednak przybyły na miejsce Zespół Pogotowia Ratunkowego postanowił o przetransportowaniu poszkodowanej do szpitala na badania. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu wsparcia psychicznego osobie poszkodowanej. Na miejsce zdarzenia przybyłą również Policja i jeden zastęp z JRG-3 PSP w Płocku.

{gallery}akcje/2017/24.09.2017/8_00{/gallery}.

.