Szanowni gości serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie ze względu na większą mobilność oraz szybszy przepływ informacji znajduje się więcej aktualności z działalności naszej jednostki. Strona www cały czas będzie dostępna jednak nie będzie już tak często aktualizowana.

Facebook OSP Wyszogród

Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Zalana piwnica

Dnia 22 Września o godzinie 13:55 otrzymaliśmy dyspozycję od SKKM PSP w Płocku, aby udać się na ulicę Niepodległości w Wyszogrodzie gdzie budynku należącego do Apteki została zalana piwnica. Na miejsce udaliśmy się samochodem GBA Mercedes Benz. Po przybyciu na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że do wypompowania jest ok. 3,5 metra sześciennego wody. W celu wypompowania wody postanowiono użyć nasz najnowszy nabytek - elektryczną pompę zanurzeniową EVAK. Działania strażaków trwały ok. 45min po czym powróciliśmy do koszar..

.