Szanowni gości serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie ze względu na większą mobilność oraz szybszy przepływ informacji znajduje się więcej aktualności z działalności naszej jednostki. Strona www cały czas będzie dostępna jednak nie będzie już tak często aktualizowana.

Facebook OSP Wyszogród

Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Plama substancji ropopochodnej

Dnia 25 sierpnia około godziny 22:30 zostaliśmy zadysponowani przed dyżurnego SKKM PSP w Płocku na skrzyżowanie DK 62 z DK 50, gdzie na pasie w kierunku Sochaczewa miała być rozlana śliska substancja. Na miejsce udaliśmy się samochodem GBA Mercedes Benz Atego. Po dojechaniu we wskazane miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu, potwierdzono zgłoszenie, jednak substancja znajdowała się na pasie w kierunku Płońska. Strażacy za pomocą sorbentu zebrali substancję z jezdni a następnie przystąpili do jej neutralizacji oraz zmycia..

.