Poniżej znajduje się zbiór interwecncji naszej jednostki w roku 2017

Wypadek na DK62

Dziś o godzinie 11:45 zostaliśmy zadysponowani przez dyżurnego SKKM PSP w Płocku samochodem GBA na 151 kilometr drogi krajowej numer 62. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że doszło do zderzenie samochodu osobowego marki Citroen z samochodem marki BMW. W wyniku zderzenia pojazd marki Citroen wypadł z jezdni i wylądował w przydrożnym rowie. Poszkodowanym kierowcą Citroena zajął się przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Pogotowia Ratunkowego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wyznaczeniu miejsca lądowania dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, wyciągnięcia samochodu osobowego z rowu i odłączenia w nim instalacji elektrycznej. Na miejsce przybyłą również JRG-3 PSP w Płocku oraz policja..

.