Pożar w centrum

23.12.2014 r. po godzinie 14:00 jeden zastęp strażaków został zadysponowany do pożaru drzewa w centrum miasta. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że pali się wnętrze spróchniałego drzewa. Pożar ugaszono jednym prądem wody. Następnie stwierdzono, że drzewo jest niestabilne i zagraża bazpieczeństwu więc za pomocą piły spalinowej drzewo zostało ścięte.

Czytaj więcej...

Dwa wypadki na 62

22 grudnia 2014 r. o godzinie 9:20 zastęp strażaków z OSP Wyszogród został skierowany do wypadku drogowego w miejscowości Brody Duże. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna i przewieziona

Czytaj więcej...

Wypadek na 62

15 grudnia kilka minut po godzinie 6 nad ranem zastęp strażaków z OSP Wyszogród został skierowany do wypadku drogowego w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że doszło do zderzenia trzech pojazdów, cztery osoby zostały ranne i przewiezione do szpitali przez Zespoły Pogotowia Ratunkowego. Na miejsce wypadku przybyła również jednostka OSP Czerwińsk nad Wisłą, OSP Naruszewo oraz JRG PSP Płońsk. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się objazdami.

Czytaj więcej...

.

.